Menu

Zdjęcia

Paintball w Turcji

Paintballing w Turcji

Turcja paintball

Paintball Turcja

Paintball Pola w Turcji

Paintball Stadiony w Turcji

Paintball Sprzęt w Turcji

Paintball Akcesoria w Turcji

Witamy w Paintball w Turcji !

Oferujemy kryte i odkryte paintball lokale, terenów i popularnych centrów w całej Turcji i oferujących wspaniały pełen akcji dzień na zewnątrz! Jesteśmy traktowani w Turcji jako największa firma paintball znanej jako liderem w branży z ponad 125 paintball stronami, zaoferujemy Ci do spędzenia dzień w pełni doskonałej akcji i zabawy.

Każdy jest mile widziany - Dorośli, dzieci i juniorzy, grupy i osoby prywatne; Rodziny; Drużyny i kluby; korporacyjne integracja zespołu; wieczory kawalerske i panieńskie lub urodziny itp. Kimkolwiek jesteś, możemy Ci obiecać przygodę, której nigdy nie będziesz mógł zapomnieć! Nasze działania mają minimalny wiek uczestników, więc upewnij się, należy to sprawdzić, patrząc na nich.

Paintball jest to sport, w którym gracze rywalizują w zespołach lub indywidualnie, aby wyeliminować przeciwników tagowanie im kapsułkami zawierającymi barwnik spożywczy i żelatynę (dalej kulki) napędzane z urządzenia o nazwie marker paintball (nazywanymi jako broń paintball). Kulki mają nietoksyczny, ulegających biodegradacji, rozpuszczalny olej, wody mineralne. Regularna grał na poziomie sportowym z organizowanych konkursów z udziałem lig, turniejów na całym świecie, profesjonalne zespoły i zawodnicy. Technologia Paintball jest również wykorzystywana przez siły zbrojne, organy ścigania, para-militarne i bezpieczeństwo organizacje w celu uzupełnienia szkolenia wojskowego, zamieszki reagowanie i nieśmiercionośne stłumienie niebezpiecznych podejrzanych.
Istnieje wiele rodzajów gry, generalnie zwycięzcą zostaje drużyna, która osiągnie cel ustalony na postawie przyjętego scenariusza. Zazwyczaj jest to zdobycie flagi przeciwnika, wyeliminowanie wszystkich zawodników, osiągnięcie wyznaczonego punktu w określonym czasie itp. Rozgrywki mogą odbywać się w zamkniętym pomieszczeniu lub (częściej) na świeżym powietrzu. W zależności od odgrywanej wariancie gry mogą trwać od sekund do godziny lub nawet dni w scenaruszu gry.
Legalność paintball różni się pomiędzy krajami i regionami. W większości obszarów w których uregulowane gra jest oferowana, zawodnicy są zobowiązani do noszenia maski ochronnej i zasady gry są ściśle egzekwowane.:

 

Paintball Wyposażenie

Prowadimy wiodący sklep dla wszystkich Twoich potrzeb paintball w Turcji. Posiadamy ogromną game produktów w sklepie, gdzie można wypróbować wszystkie najnowsze urządzenia, ora możemy przyjmować zamówienia online i przez telefon, dzięki czemu łatwo można zdobyć cokolwiek potrzebujesz do gry w paintball.
Mamy wszystkie najnowsze produkty ze wszystkich marek najlepszych w tym barwniki Proto, Eclipse, Virtue, Viewloader, Empire, Vforce, BT, Tippmann, PMI, Smart Parts, maksymalną siłę, Techt, JT i wiele więcej. Jeździmy na najlepsze gry scenariuszowe w Turcji, jak również CPPS turniej paintball czyli seria w znaczeniu jesteśmy tam, aby zapewnić wsparcie dla produktów , gdy są najbardziej potrzebne.

         

Prowincje